Wartości i metodyka

Co nas wyróżnia?

   Zgodnie z dewizą „Zmianą kreujemy przyszłość” rewolucjonizujemy rynek nauczania języków obcych w Polsce. Poprzez zupełnie nowe podejście do edukacji nasi Klienci zyskają nowe możliwości i będą mogli rozwijać się w szybszym tempie. Głównym założeniem jest, że aktywna praca oparta na harmonii i bezpieczeństwie, w wyspecjalizowanej strukturze, umożliwi zdobycie nowych kompetencji, tak niezbędnych dziś na rynku pracy, jak znajomość języków obcych.

Nasze wartości:

  • Uczciwość – wierzymy, że świat oparty na prawidłowym postępowaniu jest po prostu lepszy i ciekawszy, dlatego nasi Klienci dokładnie wiedzą jaką otrzymają usługę i czego mogę się spodziewać.
  • Profesjonalizm – cechujemy się nadzwyczaj wysoką kulturą pracy, którą chcemy przekazywać naszym Klientom.
  • Pasja – wiemy, że bez zamiłowania do wykonywanej pracy, nie przynosi ona aż tak dobrych efektów. Dlatego w naszej Akademii pracują pasjonaci języków obcych, kultury, świata i specjaliści konkretnych branż.
  • Rozwój – to ciągła zmiana. Dla nas jest ona czymś pewnym, a jednocześnie fascynującym i za każdym razem odkrywamy ją na nowo. Na co dzień jesteśmy zespołem różnych narodowości i uważamy, że jest to jedno z najlepszych doświadczeń – bo najwięcej uczymy się od siebie nawzajem.

Jak działamy?

   Efekty naszej wspólnej pracy są widziane od samego początku. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, tak, aby móc jak najlepiej odpowiedzieć Jego oczekiwaniom. W związku z tym jeszcze przed rozpoczęciem nauki odbywają się rozmowy z lektorami i metodykami, którzy dobiorą ofertę idealnie dopasowaną do potrzeb.
   Nasze metody nauczania oparte są na autorskich programach i ćwiczeniach, maksymalnie wykorzystując wiedzę i doświadczenie praktyków, którzy prowadzą zajęcia – pozwala to na faktyczne przygotowanie do samodzielnego używania języka w swoich naturalnych warunkach zawodowych. Nasi nauczyciele są specjalistami w swoich dziedzinach, dzięki czemu mogą z łatwością ocenić, co jest najistotniejsze w procesie nauki.
   Zajęcia odbywają się dwutorowo – w grupie oraz indywidualnie. Dzięki temu jasnemu podziałowi Klient może maksymalnie wykorzystać czas przeznaczony na naukę i dostosować go do swoich potrzeb. Dodatkowo, podczas zajęć 1:1, lektor ma możliwość jeszcze lepszego skupienia się tylko na jednej osobie – co pozwala na osiągnięcie bardziej satysfakcjonujących rezultatów.