O Akademii

Kim jesteśmy

   Jesteśmy pierwszą w Polsce Branżową Akademią Nauczania Języków Obcych. W Państwa ręce oddajemy zupełnie nowy, innowacyjny produkt na rynku - edukację daleką od presji i utartych schematów, a opartą na indywidualnym podejściu i dostosowaną do życia każdego z Nas.

   Dostarczamy najwyższej jakości usługi edukacyjne, w wyjątkowo przystępnej i przyjaznej formie, w korzystnych cenach. Mamy pewność, że poprzez współpracę z najlepiej wykwalifikowanym personelem nasi Klienci w sposób profesjonalny będą samodzielnie kreować zmiany w swoim życiu zawodowym i poszerzać swoje kwalifikacje. Wszystkich Klientów staramy się traktować na zasadach partnerstwa, w sposób holistyczny, dzięki czemu tworzymy niepowtarzalną atmosferę do pracy – to cecha, która nas wyróżnia.
   Na zmiany (szczególnie te na rynku pracy) patrzymy z nadzieją i radością – nie boimy się ich, bo wiemy, że opierając je na mocnych fundamentach – wartościach, takich jak profesjonalizm, uczciwość i pasja - dokładamy nasz maleńki ułamek do budowania lepszego świata. Jesteśmy przekonani, że każda z nich, pomimo, że wyciąga nas ze strefy komfortu, stanowi możliwość do wejścia na zupełnie nowy poziom życia.

   Opierając się na tych założeniach chcemy z zaangażowaniem dążyć do osiągnięcia pozycji lidera na rynku nowoczesnej edukacji i rozwoju innowacyjności w kraju.