O Akademii

Kim jesteśmy

Language of Change to miejsce, które zostało stworzone z pasją do nauki języków obcych.

To miejsce, w którym zmianą kreujemy przyszłość.

"Nauka to czary, które naprawdę działają” - Kurt Vonnegut.

Wykorzystując swoje magiczne moce, szyjemy jak krawiec programy nauczania na miarę XXI wieku. Poświęcamy się dzisiaj po to żeby zadbać o pewne jutro. Dbamy o rozwój kompetencji, kształtując pokolenia, które będę posiadały cechy niezbędne w Europie przyszłości.
   Przygotowaliśmy unikalne i innowacyjne programy nauczania, które poza nauką języków obcych kształtują zawodowo. Dbamy o rozwój kluczowych kompetencji takich jak innowacyjność, przedsiębiorczość, kreatywność, budując przy tym pewność siebie. Jak piekarz dobieramy odpowiednio zbilansowane składniki, aby na końcu posmakować sukcesu naszych podopiecznych, którzy poza znajomością nowych języków, wychodzą bogatsi o wartościowe doświadczenia, nowe umiejętności i wiedzę, a często nawet nową pasję.
   Życie jest w naszych rękach. Dziś, swoimi wyborami zapisujemy swoją przyszłość. Przyszłość, która nadejdzie, która ma oczekiwania. Poprzez dzisiejsze decyzje możemy sprostać tym oczekiwaniom, właśnie dzięki programom, które przygotowaliśmy. Wiedząc, co ta przyszłość przyniesie. Jesteśmy na czasie, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pamiętaj, przyszłość zaczyna się już dziś, bądź na czasie i zadbaj o przyszłość swoich bliskich.