Nasz zespół

Poznaj nas

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu na kierunkach: zarządzanie biznesem oraz administracja publiczna. W Language of Change pełni funkcję Project Menagera – odpowiada za koordynację prac organizacyjnych dot. zajęć językowych i pierwszy kontakt z klientem. Zawsze świetnie przygotowana chętnie odpowie na wszystkie pytania i zatroszczy o najdrobniejszy szczegół.

Native speaker języka angielskiego, pedagog z prawie dziesięcioletnim stażem zawodowym. Absolwentka P.S. Elementary School w Nowym Jorku i Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku filologia angielska. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. kształcąc pracowników administracji publicznej przy Komisji Europejskiej, a także osoby pełniące czynną służbę wojskową w siłach zbrojnych NATO w Brukseli. Specjalizuje się w praktycznej nauce języka w dziedzinie finansów, prawie i marketingu.

Nauczyciel dyplomowany, egzaminator CKE, wykładowca akademicki NKJO w Łowiczu. Absolwentka Realabendschule w Remscheid i Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku filologia germańska. Zarządzała międzynarodowymi projektami w dziedzinie turystyki, gastronomii i hotelarstwa. Specjalizuje się w nauczaniu języka z zakresu zarządzania, sprzedaży i przygotowania do egzaminów certyfikacyjnych oraz państwowych.

Absolwentka Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu na kierunku filologia germańska (ukierunkowanie na metodykę) i hiszpańska (biznes i turystyka). Posiada uprawnienia pedagogiczne do prowadzania zajęć na wszystkich poziomach zaawansowania. Specjalizuje się w nauczaniu języka z zakresu turystyki i przygotowania do egzaminów certyfikacyjnych oraz państwowych.

Nauczyciel z dziesięcioletnim stażem. Absolwentka Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku filologia germańska. Od 2015 roku kształci pracowników wszystkich szczebli zarządzania przedsiębiorstw z dziedziny budownictwa, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz handlu zagranicznego. Specjalizuje się w nauczaniu języka z zakresu nowoczesnych technik budowlanych, planowania, transportu i logistyki.

Nauczyciel języka angielskiego i hiszpańskiego, przedsiębiorca, pedagog. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej, Instytutu Psychologii Stosowanej oraz Akademii Filmu i Telewizji. Twórca pierwszej w Polsce Akademii Mody dla Dzieci. Na swoich zajęciach wykorzystuje zarówno elementy interaktywne, jak i analogowe, zapewniając kompleksowy rozwój połączony  z aktywną nauką języka dla dzieci i młodzieży.

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie na kierunku filologia germańska z ukierunkowaniem na język niemiecki w biznesie. Bogate doświadczenie zawodowe zdobyła, pracując m.in. jako nauczyciel w Göttingen (Niemcy) oraz w Armatis LC, linii lotniczych Rayanair na stanowisku Supervisora oraz trenera wewnętrznego z zakresu obsługi klienta. Specjalizuje się w nauczaniu języka z zakresu sprzedaży, zarządzania i HR oraz aktywną promocją nauki języka niemieckiego w mediach społecznościowych.

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku filologia polska i historia ze specjalizacją nauczycielską. Aktywny nauczyciel w publicznej szkole podstawowej. Pracuje z uczniami na wszystkich poziomach edukacyjnych. W swoich zajęciach stawia na interaktywność, komunikację i naukę poprzez doświadczenie. Podczas swoich lekcji najbardziej docenia możliwość budowania relacji z uczniami, dzięki czemu chętniej biorą w nich udział i z przyjemnością uczą się nowych zagadnień.

Native speaker języka hiszpańskiego z Meksyku. Absolwent Universidad Vizcaya de las Américas w Puerto Vallarta na kierunku zarządzanie biznesem, certyfikowany nauczyciel TEFL. Od ponad dwóch lat aktywnie uczy dzieci i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania języka angielskiego i hiszpańskiego. W pracy z najmłodszymi stawia na rozwijanie umiejętności zespołowych, aby budować od najwcześniejszych lat umiejętności interpersonalne, wykorzystując przy tym także nowe technologie.

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły w Białej Podlaskiej na kierunku informatyka oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie na kierunku zarządzanie przedsiębiorstwem. Wykładowca akademicki, trener programowania i robotyki, nauczyciel. Twórca autorskich programów nauczania informatyki dla dzieci i dorosłych. Prowadzi nowatorskie zajęcia z zakresu IT (Scratch, AppInventor, Ozoboty, Phyton) oraz warsztaty inżynierskie (tworzenie instrumentów, miasta przyszłości) dla dzieci i młodzieży od 6 roku życia.

 

 

Native speaker języka hiszpańskiego z Paragwaju. Absolwentka American Univerisity of Ciudad del Este. Od prawie czterech lat aktywny nauczyciel wszystkich poziomów zaawansowania zarówno w Polsce, jak i za granicą. Na zajęciach wykorzystuje nowoczesne metody interaktywne, jak i tradycyjne. Szczególną uwagę zwraca na komunikację mówioną i przekazywanie nie tylko wiedzy, ale także tradycji, obyczajów i podejścia do nauki w jej ojczystym kraju. Prowadzi moduł Język dla Malucha, przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia.