Akademia Młodego Europejczyka

Rozwiązania dla oświaty

Edukacja tradycyjna przechodzi obecnie rewolucję. Cieszymy się z tego! Wierzymy, że tylko zmiana może przynieść rozwój i doprowadzić nas do spełnienia marzeń. Sądzimy jednak, że powinna się ona odbywać w bezpiecznej atmosferze, z konkretnym planem działania. Mając powyższe na uwadze oddajemy w Państwa ręce specjalną ofertę skierowaną do żłobków, przedszkoli, innych placówek oświatowych oraz do wykorzystania podczas nauczania domowego.
Proponujemy stworzenie przestrzeni, która daje możliwość rozwijania talentów Młodego Człowieka, jego zainteresowań i osobowości. Poniżej znajdziecie Państwo nowatorskie programy nauczania, które z naszą pomocą pomogą w nauce języka obcego dzieci już od najmłodszych lat, a także będą doskonalić umiejętności z zakresu: sztuki, sportu, muzyki, umiejętności społecznych, poznawania świata, czy nauk przyrodniczych.
Dla najbardziej wymagających Klientów (i placówek) proponujemy stworzenie profilowanego programu nauczania, maksymalnie uwzględniającego indywidualne potrzeby oraz zainteresowania – w tym celu prosimy o kontakt.
Szczegóły dotyczące realizacji zajęć oraz cena ustalane są indywidualnie, zależnie od potrzeb placówki/ Klienta indywidualnego.

Warsztaty dla najmłodszych 1-3 lata

Mamy wiedzę, doświadczenie oraz ogromne chęci działania z przyszłymi pokoleniami, dlatego też stworzyliśmy specjalne warsztaty nauczania, pobudzające wyobraźnię najmłodszych oraz skłaniające ich do logicznego myślenia. Wiemy, że w tym okresie dzieci pochłaniają wiedzę w sposób wyjątkowy i niepowtarzalny, a ich rozwój jest widoczny gołym okiem.

Zapraszamy do zapoznania się z warsztatami dla najmłodszych. Zapraszamy do zapoznania się z modułami nauczania.

Język i IT

Sektor nowych technologii jest nierozerwalnie połączony z językami obcymi. Nowinki technologiczne są bardzo interesujące, a możliwość programowania i tworzenia aplikacji pobudza wyobraźnię, a tworzone dzieła motywują do dalszej nauki i rozwoju. Warto wspomnieć, że IT rozwija się w tempie „światła”. Warto budować w dzieciach pasję, która w przyszłości może się okazać ich drogą życiową.

IT to przyszłość. Zapraszamy do zapoznania się z modułami szkolenia:

Zajęcia dodatkowe

W swojej ofercie przygotowaliśmy warsztaty grupowe podczas, których w zależności od modułu rozwijamy umiejętności językowe ucząc się ciekawych zagadnień historycznych bądź rozwijamy kreatywność. Jesteśmy też otwarci do tworzenia warsztatów tematycznych korzystając z pomysłów interesariuszy.

Współpracujemy z:

Skontaktuj się z nami

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Masz dodatkowe pytania?