Program Język dla Malucha

Życie byłoby nudne, gdyby nie zainteresowania i pasje, dzięki którym można się realizować i spełniać. My swoją pasją zarażamy już od najmłodszych lat. Bo naszą pasją jest nauka, chyba nie ma lepszego połączenia?

Bardzo dobrze wiemy, że wiek przedszkolny to kluczowy okres w życiu każdego dziecka. To czas kiedy dzieci uczą się najwięcej i najszybciej. Można powiedzieć, że do 6 roku życia dziecko uczy się w sposób niepowtarzalny, intensywny poprzez absorbujący umysł. Ich umysł jest jak gąbka, która chłonie wiedzę jak wodę poprzez oddziałowujące bodźce zewnętrzne. Są ciekawe otaczającej ich rzeczywistości, a my posiadamy wiedzę w jaki sposób efektywnie tą naukę przekazać, dzięki czemu wspieramy ich rozwój.

Wykorzystując tą wiedzę przeszliśmy od razu do działania i stworzyliśmy program „Język dla Malucha”, który opiera się na aktywnej komunikacji, zainteresowaniem otaczającego nas świata i poznaniu poprzez samodzielne doświadczenia. Praca wykonana dzisiaj zaowocuje w przyszłym życiu, dlatego warto inwestować w rozwój swoich pociech i czerpać wspólną radość z efektów nauki.

Zajęcia prowadzimy online o dowolnej częstotliwości po 30 minut, aby wykorzystać okres maksymalnego skupienia, jednocześnie pobudzając spostrzegawczość. Jest to doskonała alternatywa dla oglądania bajek.

Na zajęciach wykorzystujemy elementy teorii Marii Montessori. Bo również uważamy, że każde dziecko jest inne i powinno rozwijać się według stworzonych indywidualnych planów rozwojowych. W planach tych zapisane są możliwości, kompetencje i umiejętności, umożliwiające naukę samodzielną i efektywną.

Korzystamy z różnych akcesoriów otaczających Dziecko podczas zajęć, kładąc nacisk na aktywną komunikację oraz oswajanie z językiem.

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani lektorzy, którzy uwielbiają pracę z dziećmi. Uczą przez uśmiech stosując techniki zachęcające do nauki. Ćwiczymy koncentrację i myślenie logiczne, wiedza czeka na horyzoncie, a my zachęcamy, aby w tą podróż wyruszyć razem z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.