Program Język Polski dla Obcokrajowców

Jeśli jesteś obcokrajowcem? Chciałbyś poznać język polski i naszą kulturę to ten artykuł i proponowany program nauczania jest właśnie dla Ciebie!

Posługując się językiem polskim jako językiem ojczystym podczas codziennego życia, nie zastanawiamy się nad tym wcale, czy jest to język trudny do nauczenia się dla obcokrajowców. Niekiedy nawet będąc świadkiem takiej sytuacji, śmieszą nas próby prawidłowego wymówienia danego słowa przez osobę z zagranicy. Należy jednak pamiętać, że podobne błędy popełniamy również my, ucząc się języka obcego. Czy język polski jest rzeczywiście tak skomplikowany dla obcokrajowców?

Dla rodowitych Polaków często jest trudny do opanowania, natomiast dla ludzi pochodzących z innych krajów, o innej kulturze, nauka naszego ojczystego  języka jest jak wycieczka na Mount Everest.  Na poziom trudności  zdecydowany wpływ mają skomplikowane odmiany przez przypadki. Obcokrajowcom przysparza wiele problemów także polska ortografia i trudna wymowa.

Podstawowe trudności w nauce języka obcego występują w przypadku opanowywania każdego języka obcego. Mając duże doświadczenie w obszarze programowania nauki języków obcych przygotowaliśmy zajęcia z zakresu poznawania najczęściej stosowanego słownictwa w codziennym życiu, konwersacji w czasie prywatnym i w podstawowych sytuacjach zawodowych.

Edukujemy z prowadzenia korespondencji, prezentacji osobistej, a także co ważne profesjonalnie przygotowujemy do egzaminów certyfikacyjnych.

Zapraszamy do podróży na swój własny Mount Everest razem z  https://languageofchange.pl/.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *