Program Turystyka

Przygotowujemy kompleksowo do pracy w sektorze TURYSTYKI.

Można powiedzieć potocznie, że TURYSTYKA odnosi się do ogółu czynności osób, które podróżują i przebywają w celach wypoczynkowych, służbowych lub innych nie dłużej niż rok bez przerwy poza swoim miejscem zamieszkania.

Zadaniem TURYSTYKI jest spełnianie marzeń! Bo kto nie marzy zwiedzać pięknych i urokliwych zakątków tego świata?

Jest to jedna z nielicznych branż, w której znajomość języków obcych jest wymagana jako podstawa funkcjonowania. Łącząc ze sobą zarówno elementy obsługi klienta, rachunkowości, logistyki, a nierzadko także medycyny oraz obowiązujących przepisów prawa.

Dzisiejsza sytuacja związana z pandemią w obszarze TURYSTYKI nie ułatwia korzystania z uroków jakie potrafi od siebie dać. Jesteśmy dobrej myśli i wierzymy, że wkrótce wszystko wróci do normalności.

Jesteśmy gotowi do kompleksowego przygotowania przyszłych pracowników sektora turystycznego.

Na zajęciach szkolimy z zakresu obsługi klienta, prezentacji handlowej ofert i prowadzenia przedsiębiorstwa, jak również negocjacji sprzedażowych. Budujemy umiejętność tworzenia i zawierania umów oraz rozliczania i raportowania statusów prowadzonej działalności.

Bardzo ciekawy temat zajęć to zaznajomienie kursantów z geografią świata i popularnymi kierunkami wakacyjnymi, podczas których rozwijamy kompetencje w zakresie pilotowania wycieczek. Co ważne w działaniach terytorialnych to umiejętność udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w obcym kraju, która jest bardzo ważnym elementem szkolenia.

Przewidując niespodziewane sytuacje uczymy również z zakresu procedur powrotu do kraju w nagłych przypadkach z uwzględnieniem elementów prawnych.

Rozwijamy kompetencje budowania relacji z klientami i prowadzenia korespondencji.

Zachęcamy do rzucenia się w wir podróżowania razem z Nami!

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *