Program Hotelarstwo

Podążając po mapie! Mijając TURYSTYKĘ i GASTRONOMIĘ, w swojej przygodzie docieramy do HOTELARSTWA!

Kompletując tym samym hattrick branżowy, a w połączeniu z nauką języków obcych dający niezliczone możliwości.

„Hotelarstwo to społecznie zorganizowana działalność usługowa polegająca na udzielaniu gościnności przyjezdnym. Zaspokaja potrzebę wypoczynku, pożywienia, noclegu, higieny, opieki nad zdrowiem i mieniem, rozrywek kulturalnych, łączności z otoczeniem. Hotelarstwo jest podstawową branżą turystyki jako gałęzi gospodarki narodowej. Jest to także zawód polegający na świadczeniu usług udzielania gościny” Grażyna Konsewicz.

Wzięliśmy tą branże pod lupę bo wiemy, że ludzie kochają podróże i zawsze chętnie będą korzystać z usług jakie niesie ze sobą ta dziedzina.

Zdajemy sobie sprawę, że w związku z obecną sytuacją działanie w tym obszarze usługowym jest ograniczone bądź utrudnione, ale mocno wierzymy, że niedługo wszyscy wrócimy do normalności.

Dlatego już dziś jesteśmy przygotowani i gotowi do przygotowania innych do czynnego działania w tej branży.

Proponujemy szkolenie z zakresu zarządzania podmiotami przeznaczonymi pod wynajem, a tym samym tworzenia i zawierania umów, zabezpieczających biznesowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Rozwijamy z zakresu działań marketingowych, w tym prezentacji handlowej i  negocjacji sprzedażowych, aby ułatwić rozwój biznesu i zapewnić komfort prowadzenia własnej działalności usługowej z zakresu hotelarstwa.

Szkolimy prowadzić profesjonalną korespondencję biznesową, zarówno z kontrahentami jak i klientami. I co ważne uczymy rozliczania i raportowania ułatwiającego analizę działalności.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na https://languageofchange.pl/

Rozwój jest ważny, a my wytyczamy drogę!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *