Program Gastronomia

Jedzenie pobudza zmysły, zaspokaja potrzebę fizjologiczną, ale przede wszystkim daje dużo radości!

Natura, która nas otacza w połączeniu z finezją ludzi tworzą wyśmienite potrawy, a ich różnorodność pozwala trafić w gusta smakowe każdego.

Wiemy co to kwestia dobrego smaku!

Jak świeżo wypiekane słodkości prezentujemy przygotowany ze starannie dobranych składników program nauczania z GASTRONOMII!

Czy wiedzieliście, że słowo gastronomia powstało z greckich słow gaster – „żołądek” i nómos – „prawo”, „ustawa”. Gastronomia jest sztuką przyrządzania i podawania potraw w oparciu o fachową wiedzę kulinarną, ale przede wszystkim to wiedza o produktach, ich wartości odżywczej, o racjonalnym przygotowaniu potraw, komponowaniu posiłków, o tradycjach kulinarnych oraz zwyczajach i obyczajach związanych z jedzeniem.

Mniam mniam bo kto nie lubi jeść?

Uwielbiamy próbować kuchni z całego świata.

Też tak macie?

Program połączony z nauką języków obcych pozwoli na swobodne działanie w branży gastronomicznej, a także ułatwi spełnianie marzeń kulinarnych, połączonych z podróżami po całym świecie.

Sektor usług gastronomicznych to dział, z którego na co dzień korzysta niemal każdy z nas. Działanie w tej branży to nie tylko sama kwintesencja jedzenia, ale także obsługa klienta, dostawców, producentów żywności, którzy coraz częściej posługują się językiem obcym. Szeroki zakres obowiązków spowodował, że stworzyliśmy ofertę dedykowaną pracownikom tego działu.

W ramach programu GASTRONOMIA, proponujemy zajęcia z zakresu obsługi klienta oraz negocjacji sprzedażowych. W tej branży istotnym elementem jest budowanie relacji z klientami, dostawcami czy podwykonawcami dlatego w programie stawiamy na rozwój tych kompetencji.

Działanie w zgodności z obowiązującymi przepisami prawa buduje bezpieczeństwo biznesowe. Dlatego też szkolimy z zakresu tworzenia i zawierania umów, rozliczania i raportowania dla uzyskania odpowiedniego poziomu kontroli.

I co ciekawe i przydatne uczymy prezentacji i rozpoznawania produktu, poszerzając wiedzę w tym zakresie rozwijamy pewność siebie oraz świadomość w zakresie jakości produktów.

Kulinarnie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na https://languageofchange.pl/2020/07/gastronomia/

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *