Program Edukacja

W naszym DNA jest wspieranie w rozwoju! Dlatego przygotowaliśmy specjalny program skierowany do uczniów klas ósmych szkół podstawowych.

Proponujemy dwa programy przygotowujące uczniów do egzaminów z języka polskiego lub języków nowożytnych.

Szkolimy z zakresu gramatyki, literatury, nauki o języku, słuchania, czytania i pisania, a także mimo, że egzamin nie weryfikuje umiejętności komunikacji werbalnej również rozwijamy kompetencje w tym obszarze.

Egzamin ósmoklasisty to pierwszy ważny sprawdzian dla Dzieci, który otwiera pomału drogę w dorosłe życie i ułatwia w nie start.

Doskonale wiemy, że to właśnie posiadana wiedza, którą uczeń musi się wykazać, czyli świadomość dobrego opanowania materiału do egzaminu dodaje pewności siebie, poczucie kontroli nad sytuacją zmniejsza stres i likwiduje niepokój, a co za tym idzie pozwala na swobodne odnalezienie się w tak stresowej sytuacji jaką jest egzamin.

Sami na co dzień kierujemy się zasadami pozytywnego wartościowania i empatią. Dlatego wzmacniamy każde pozytywne działanie podejmowane przez uczniów podczas programu nauczania, bez koncentrowania się na tym, czego nie zrobili, uczymy ich koncentracji i skupienia się na realizacji zleconego zadania. Zachęcamy do pozytywnego myślenia bo to połowa sukcesu.

Dzięki holistycznemu podejściu, przekazanej i skontrolowanej wiedzy podczas organizowanych przez nas warsztatów, budujemy pewność siebie naszych uczniów, którzy ze spokojem będą mogli przystąpić do pierwszego poważnego egzaminu w ich życiu oraz cieszyć się świetnym wynikiem!

Zmianą kreujemy przyszłość! Rozwój to nasze motto!

Zadbajcie o przyszłość swoich najbliższych z https://languageofchange.pl/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *