Program Stomatologia

W co tygodniowych cyklach prezentujemy branże, dla których przygotowaliśmy dedykowane programy nauczania. Poruszając się w sferze ochrony zdrowia obszarem, który dzisiaj chcemy zaprezentować jest STOMATOLOGIA.

Bo kto nie pragnie mieć olśniewającego, uwodzicielskiego i śnieżnobiałego uśmiechu?

Mówią, że uśmiech pomaga w życiu, a co za tym idzie również pozytywne nastawienie.

Zawsze jesteśmy pozytywnie nastawieni i przyciągamy pozytywne rzeczy. A jak jest u Was?

Tak się zastanawiamy! Jak reagujecie na słowo „dentysta”, albo na myśl, że trzeba udać się na leczenie zęba? Pewnie różnie, ale nie ma się czego bać! Technologia w tym zakresie poszła daleko do przodu, a ponure gabinety zamieniły się na nowoczesne i estetyczne, dbające o komfort pacjentów.

Stomatologia łączy dzisiaj ze sobą wiele elementów, coraz częściej wymaga znajomości języków obcych, ułatwiających komunikację z personelem, pacjentami, firmami farmaceutycznymi czy chociażby do śledzenia nowinek technologicznych ze świata.

Podczas szkolenia rozwijajmy przede wszystkim słownictwo branżowe oraz rozwijamy umiejętność współpracy z personelem obcojęzycznym.

Jednocześnie, co ważne w trakcie zajęć, stawiamy na budowanie relacji poprzez bezpośredni kontakt z pacjentami, podwykonawcami, współpracownikami czy firmami farmaceutycznymi.

Uśmiechaj się razem z nami!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na https://languageofchange.pl/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *