Program Nieruchomości

Branża nieruchomości stoi twardo na nogach i ma się dobrze!

W dzisiejszych czasach bardzo łatwo jest zaobserwować rozwój otaczającej nas infrastruktury.

Powstające w około nowe osiedla wypełniają krajobraz i ten trend będzie się utrzymywał, a rozwój technologiczny w tym obszarze, w przyszłości zmieni funkcjonalność życia w naszych własnych „czterech ścianach”. Tego nie da się zatrzymać, a bardzo duży wpływ na rozwój w zakresie autonomiczności domów czy mieszkań ma ochrona środowiska.

Stawiając czoła wyzwaniom jakie są przed nami stawiane, przygotowaliśmy dedykowane szkolenie z branży NIERUCHOMOŚCI. Nieruchomości stanowią jeden z najistotniejszych sektorów dzisiejszej gospodarki. Praca w tej branży wymaga wysoko rozwiniętych umiejętności obserwacji, słuchania i empatii. Nie bez znaczenia pozostaje też dbałość o interesy firmy i klientów, dobra organizacja zadań i przede wszystkim sprawna komunikacja. Znajomość języków obcych w tej branży jest bardzo ważnym elementem. Rynek nieruchomości to rynek wielu inwestorów zagranicznych.

Nasza oferta skierowana jest do pracowników wszystkich szczebli w tej branży. W ramach programu NIERUCHOMOŚCI, proponujemy zajęcia z zakresu zdobywania i poszerzania słownictwa i wyrażeń branżowych, przygotowywania i przedstawiania ofert oraz prezentacji nieruchomości, w tym rozwijamy kompetencje ułatwiajcie pierwszy kontakt z klientem oraz prowadzenie korespondencji służbowej.

Co bardzo ważne i istotne to umiejętność tworzenia, analizowania i zawierania umów biznesowych, które są podstawą bezpiecznego funkcjonowania w tej branży.

Rozwijamy także umiejętności negocjacji handlowych, których znajomość pozwala na zbudowanie pewności siebie oraz zamykanie sprzedaży czy innych negocjacji biznesowych w tym zakresie.

Buduj razem z nami https://languageofchange.pl/2020/07/nieruchomosci/

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *