Program Medycyna

W programach jakie prezentujemy nie mogło oczywiście zabraknąć MEDYCYNY.

W związku z tym, że stawiamy na pewne zawody niepewnej przyszłości stworzyliśmy dedykowany program nauczania dla branży MEDYCZNEJ.

Mówi się, że zdrowie jest najważniejsze! I tak rzeczywiście jest! Też tak uważamy!

Ojcem medycyny jest Hipokrates. Medycyna to dziedzina znana od starożytności. Ludzie zawsze interesowali się ciałem i jego funkcjonowaniem, a także chorobami, a przede wszystkim próbami ich leczenia.

Nie wyobrażamy sobie obecnych, a tym bardziej przyszłych czasów bez udziału medycyny w rozwoju ludzkości.

Chcemy budować świadomość w tym obszarze bo branża medyczna jest sporym wyzwaniem, zarówno dla jej pracowników, czyli lekarzy, pielęgniarek, opiekunek medycznych, jak i pracodawców, czyli szpitali, przychodni i firm świadczących usługi opiekuńcze, szczególnie w obecnych trudnych i nieprzewidywalnych czasach. Stanowi ona jedną z najszybciej rozwijających się sektorów, a co za tym idzie, niezbędne jest stałe poszerzanie wiedzy i umiejętności, także w zakresie językowym.

W programie poszerzamy wyrażenia i zagadnienia medyczne, w tym słownictwo branżowe niezbędne przy pełnieniu bieżących obowiązków w kontakcie z personelem medycznym, pacjentami, czy ich rodzinami i jednocześnie rozwijamy pewność siebie.

Życzymy zdrowia i zachęcamy do zapoznania się z ofertą Akademii na https://languageofchange.pl/2020/07/medycyna/

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *