Program Farmacja

W ostatnim artykule pisaliśmy o tym jakie olbrzymie znaczenie ma MEDYCYNA i dlaczego jest jedną z dziedzin z zakresu, której przygotowaliśmy szkolenie. Obszarem, który jest jak żaden inny połączony z MEDYCYNĄ jest FARMACJA, czyli zespół nauk o lekach.

Nauki farmaceutyczne od zawsze kojarzone były z bardzo wymagającymi studiami wyższymi i pracą w aptekach. Dziś pojęcie to nabiera zupełnie innego znaczenia, coraz częściej przywołuje na myśl pracę w międzynarodowych koncernach farmaceutycznych, w których konieczna jest niemal perfekcyjna znajomość języka obcego.

Wiemy jak bardzo ważny jest to element funkcjonowania społeczeństwa. To dzięki FARMACJI mamy środki wspomagające walkę z chorobami, walkę o zdrowie! Dlatego chcemy w tej walce uczestniczyć wspomagając kształcenie w tym obszarze.

W ramach programu proponujemy kształcenie z zakresu współpracy z personelem obcojęzycznym i rozwój słownictwa i wyrażeń specjalistycznych, aby ułatwić funkcjonowanie w tej branży.

Organizujemy zajęcia w taki sposób, aby rozwijać praktyczny kontakt z lekarzami i pacjentami podczas spotkań w trakcie kursu.

Dla ułatwienia działania w FARMACJI edukujemy z zakresu prezentacji handlowej czy doradztwa, a z obszarów operacyjnych szkolimy z tworzenia i zawierania umów, rozliczania i raportowania, czy prowadzenia korespondencji.

Z myślą o wszystkich obecnych czy przyszłych farmaceutach, a także przedstawicielach firm farmaceutycznych lub innych pracownikach tego sektora stworzyliśmy ofertę, odpowiadającą zapotrzebowaniu na rynku pracy.

Zapraszamy na https://languageofchange.pl/2020/07/farmacja/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *