Program Sprzedaż

SPRZEDAŻ jest podstawą każdego biznesu, a efektywna sprzedaż jest kołem napędowym jego rozwoju!

Skuteczna sprzedaż składa się z kilku etapów. Pierwszym z nim jest przywitanie, kolejnym zbadanie potrzeb oraz prezentacja produktu, następnie płynne przejście do zamknięcia sprzedaży i jej zakończenia.

Bardzo ważny elementem jest zbudowanie relacji i wspólnego języka z Klientem. Często jest to dużym wyzwaniem w języku ojczystym. Sztuka sprzedaży w języku zagranicznym to kolejny poziom, na który wprowadzamy uczestników szkolenia poprzez uszyty na miarę potrzeb program nauczania w obszarze sprzedaży.

Jak można zgadnąć kolejną branżą, w której szkolimy jest SPRZEDAŻ!

W programie nauczania kładziemy nacisk na obsługę klienta i umiejętność prowadzenia przedsiębiorstwa.

To co jest ważnym elementem to prezentacja handlowa. Podczas zajęć wspieramy w zakresie budowania pewności siebie uczestników i prawidłowej postawy wzbudzającej zaufanie odbiorców.

Uczymy technik negocjacji, które mają szerokie zastosowanie nie tylko w biznesie, ale i życiu codziennym. Przede wszystkim są niezastąpione w każdym procesie sprzedaży. Negocjacje sprzedażowe to wszystkie działania, które prowadzą do osiągnięcia zamierzonego celu.

Edukujemy w zakresie tworzenia i zawierania umów w taki sposób, aby były zgodne z obowiązującymi przepisami prawa oraz dawały poczucie bezpieczeństwa biznesowego.

Program zawiera elementy rozliczania i budowania raportów operacyjnych czy bilansujących. Wszystko po to, aby ułatwić analizę sprzedaży oraz wspierać w procesach decyzyjnych.

Podstawą budowania relacji zarówno z klientami zewnętrznymi jak i wewnętrznymi jest prowadzenie korespondencji i komunikacji służbowej. Dlatego jest to też jednym z obszarów szkolenia.

SPRZEDAŻ była, jest i będzie! Dobry sprzedawca to skarb każdego przedsiębiorstwa!

A my jesteśmy kopalnią wiedzy i chętnie się nią podzielimy!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą https://languageofchange.pl/oferta/

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.