Dobrze wiemy, że zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym bardzo ważnym elementem jest bezpieczeństwo.

Jest kilka wyznaczników bezpieczeństwa, a jednym z kluczowym to prawo, które wyznacza wzorce zachowań, które powinny być respektowane przez społeczeństwo i określa zasady odpowiedzialności za ich naruszenie.

Dział prawny jest gwarantem bezpieczeństwa w każdej firmie czy instytucji. Jest to obszar, który wymaga stałego kształcenia, trzymania ręki na pulsie w zakresie aktualnych przepisów prawa nie tylko krajowego, a przede wszystkim unijnego i międzynarodowego.

Aby rozjaśnić środowisko szeroko pojętych przepisów prawa, przygotowaliśmy program nauczania z dziedziny PRAWA. Jest to kolejna branża, która zawsze jest na czasie, z której szkolimy!

Prawo rządzi się swoimi prawami, a nawet ma swój specjalistyczny język. Jednym z elementów programu jest nauka słownictwa prawnego.

Szkolimy z prowadzenia własnego biznesu w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa, a także z przepisów związanych z zatrudnianiem pracowników. 

Żyjemy w środowisku międzynarodowym i to już się nie zmieni!

Na co dzień prowadząc działalność gospodarczą jesteśmy zmuszeni dostosowywać się do otaczającej nas rzeczywistości. Dla bezpieczeństwa rozwoju biznesu bardzo ważnym obszarem są gospodarcze transakcje międzynarodowe, które są jednym z punktów szkolenia.

Jednym z kluczowych elementów nie tylko tego szkolenia, ale przede wszystkim każdego obszaru działalności biznesowej są umowy, które są zawierane w różnych obszarach, z różnymi kontrahentami, które muszą być zawierane w myśl obowiązujących przepisów i jednocześnie w myśl gwarancji biznesowej. Dlatego zawieranie umów to jeden z ważniejszych obszarów, na który kładziemy nacisk podczas nauki. 

Konsument i środowisko, prawo i ochrona to dwa ważne ogniwa, o które trzeba dbać. Ogniwa, bez których machina biznesu nigdy nie będzie funkcjonować! Uczymy z prawa konsumenckiego i ochrony środowiska! To dwie dziedziny, które są przydatne nawet w życiu prywatnym.

Szkolimy z obsługi zamówień oraz z zakresu usług publicznych i międzynarodowego prawa publicznego. 

Wszystkie wymienione obszary rozwijamy podczas szkolenia w myśl synergii z językiem obcym. 

Zjeżdżaj w prawo poznać prawo z Language of Change!

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *