Dzisiaj prezentujemy kolejną branżę z zakresu, której szkolimy to TSL.

Transport! Spedycja! Logistyka! Jest to branża, która w obecnych trudnych czasach, które ograniczają swobodę działalności gospodarczej zanotowała znaczący rozwój.

Rozwój szeroko pojętej Logistyki w czasach pandemii pokazał, że branża ta daje bezpieczeństwo zawodowe. Dlatego warto rozwijać się właśnie w tym kierunku.

Logistyka to obszar, z którym spotykamy się w codziennym życiu. Od planowania całego dnia, po porządek w szafie z ubraniami czy składowanie produktów spożywczych w lodówce!

Jest to również branża, w której już w dzisiejszych czasach bardzo ważnym aspektem jest umiejętność posługiwania się językami obcymi.

Mając tą wiedzę wraz z ekspertami przygotowaliśmy specjalistyczne szkolenie z zakresu podstawowej obsługi klienta branży TSL oraz prezentacji handlowej. To wszystko z wykorzystaniem języka obcego.

Szkolimy z tego co jest jednym z kluczowych wskaźników jakościowych tej branży czyli planowania, przygotowywania harmonogramów działania, realizacji i kontroli, a także rozliczania z wykonanej usługi oraz raportowania.

Uczymy prowadzenia korespondencji biznesowej oraz bardzo ważnego aspektu jakim jest zawieranie umów handlowych w zakresie realizacji usług logistycznych, zawierających zasady świadczenia usług czy zasady wynagradzania.

Logistyka była, jest i będzie! Nie jesteśmy w stanie funkcjonować jako społeczeństwo wyłączając logistykę. Zainwestuj swój czas w nasz program i rozwiń skrzydła! Teraz jest najlepszy moment! 

Sprawdź na https://languageofchange.pl/2020/07/planowanie-logistyka-transport/ 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *