Branża budowlana w Polsce to wciąż jeszcze nie wyeksploatowany fragment rynku. 

To obszar, w którym zawsze jest popyt na inżynierów budownictwa. Wynika to z tego, że buduje się w Naszym kraju dużo, a inwestycje napędzają szybki rozwój branży. Budownictwo w skali mikro generuje bardzo dużo miejsc pracy, przez co kierunki studiów z nim związane stały się atrakcyjne.

Jak zapewne się domyślacie kolejną branżą, z której szkolimy jest BUDOWNICTWO.

Oprócz bardzo specjalistycznego wykształcenia merytorycznego, wymagana jest wysokorozwinięta umiejętność logicznego myślenia, analizowania i przewidywania skutków podjętych decyzji. Zazwyczaj współpraca z inwestorami i podwykonawcami odbywa się w języku obcym, dlatego konieczna jest jego znajomość.

Ważnym elementem nie tyko w budownictwie, ale w większości zawodów, w których pracuje się w zespołach operacyjnych jest umiejętność zarządzania zespołem, a to jeden z obszarów jaki jest w naszym programie.

Charakterystyczną cechą tej branży jest umiejętność pracy z projektami. Dlatego nie mogło zabraknąć w szkoleniu, tak ważnego zakresu jakim jest prowadzenie dokumentacji projektowej, planowania i ustalania harmonogramu wykonania kolejnych etapów prac czy realizacji i kontroli.

Oprócz uwarunkowań technicznych i jakościowych bardzo ważnym współczynnikiem w tej branży jest czas. Co za tym idzie kluczowe są umiejętności organizacyjne, które również rozwijamy podczas realizacji programu w zakresie bieżącej weryfikacji oraz odbioru prac podwykonawców, rozliczania i raportowania czy utrzymywania stałej relacji z inwestorami.

Uczymy tworzenia i zawierania umów w sposób zabezpieczający operacyjnie oraz szkolimy z prowadzenia korespondencji.

Zbuduj swoją jakość razem z https://languageofchange.pl/2020/07/budownictwo/

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *