Uwielbiamy pracę z dziećmi bo sprawia Nam wiele radości! Ich uśmiech jest bezcenny i nie da się go zamienić na nic innego!

Jako Akademia stawiamy na rozwój już od najmłodszych lat, a potencjał rozwojowy dziecka w wieku przedszkolnym jest nieograniczony i wyjątkowy. Dzieci do 6 roku życia pochłaniają wiedzę niczym Pac-Man podążający przez labirynt pożera białe kulki. Też odczuwamy nienasycony głód! Głód nauczania!

Mamy wiedzę, doświadczenie oraz ogromne chęci działania z przyszłymi pokoleniami, dlatego też stworzyliśmy specjalne programy nauczania przez uśmiech i zabawę, pobudzające wyobraźnię najmłodszych oraz skłaniające ich do logicznego myślenia.

Dzięki pełnemu profesjonalizmowi w pracy z najmłodszymi zaufało nam kolejne przedszkole Viva Kids. Rozpiera nas duma i przepełnia szczęście, że możemy dołożyć cegiełkę w budowaniu świadomości przedszkolaków, inwestując swój czas w ich rozwój.

Jesteśmy dumni, że mamy w zespole takich ludzi jak Tanya Nesvirska, która z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem, wykorzystując wiedzę i doświadczenie, uczy przedszkolaki w przedszkolu Viva Kids.

Warto inwestować w rozwój dzieci bo dzieci to nasza przyszłość!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *