Działajmy ze świadomością, że zmianą kreujemy przyszłość!

Dlatego w swojej ofercie wraz ze specjalistami, pedagogami i metodykami przygotowaliśmy programy nauczania odpowiadające aktualnym i  przyszłym ofertą na rynku pracy.

Przygotowujemy merytorycznie, działając profesjonalne w wybranych branżach.

Wiemy jak duży jest popyt na rynku pracy na stanowiska menagerskie, na ludzi posiadających kompetencje w zarządzaniu.

Dlatego też stworzyliśmy specjalistyczny kierunek nauczania w obszarze ZARZĄDZANIA.

W ramach programu ZARZĄDZANIE, edukujemy w zakresie prowadzenia dokumentacji, również dotyczącej projektów unijnych, wniosków czy umów biznesowych i partnerskich.

Wiemy jak ważnym aspektem jest planowanie, uczestniczenie w realizacji, wspieranie i kontrola wykonania, dlatego w programie stawiamy duży nacisk w tym obszarze.

Stawianie celów oraz realizacja założeń marketingowych i medialnych w otaczającej rzeczywistości to jedno z kluczowych zagadnień, niezbędne dla funkcjonowania organizacji. 

Rozwijamy w obszarze sprawnego zarządzania zespołem w środowisku międzynarodowym czy projektami w języku obcym. Ważnym elementem nauczania jest budowanie pewności siebie i opanowania stresu podczas prowadzenia spotkań operacyjnych czy wystąpień publicznych.

Wiemy jakie elementy są niezbędne w skutecznej komunikacji, uczymy prowadzenia korespondencji zarówno z klientem wewnętrznym jak i zewnętrznym.

Jako podsumowanie sprawnego zarządzania szkolimy z zasad rozliczania i raportowania, a także pisania sprawozdań.

Przygotowujemy kompleksowo do roli menagera bo zdajemy sobie sprawę jak ważny jest rozwój kompetencji i jaką kluczową rolę w dzisiejszym biznesie odgrywa znajomość języków obcych!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *