Nauka to nasza pasja! Swoją pasją zarażamy już od najmłodszych lat.

Mamy duże doświadczenie w pracy z dziećmi oraz wiedzę w zakresie właściwego podejścia do nauki, dlatego też zaufały nam przedszkola Norlandia.

Uczymy języków obcych poprzez zabawę stosując nowatorskie programy nauczania!

Bardzo dobrze wiemy, że wiek przedszkolny to kluczowy okres w życiu każdego dziecka. To czas kiedy dzieci uczą się najwięcej i najszybciej. Można powiedzieć, że do 6 roku życia dziecko uczy się w sposób niepowtarzalny, intensywny poprzez absorbujący umysł. Ich umysł jest jak gąbka, która chłonie wiedzę jak wodę poprzez oddziałowujące bodźce zewnętrzne. Są ciekawe otaczającej ich rzeczywistości, a my posiadamy wiedzę w jaki sposób efektywnie tą naukę przekazać, dzięki czemu wspieramy ich rozwój.

Praca wykonana dzisiaj zaowocuje w przyszłym życiu, dlatego warto inwestować w rozwój swoich pociech i czerpać wspólną radość z efektów nauki.

Nasza Akademia dzięki swojemu profesjonalizmowi została doceniona przez przedszkola Norlandia z czego jesteśmy dumni. Dumni z tego, że bierzemy udział w kształceniu przyszłych pokoleń! Dumni z tego, że możemy zasiać ziarno nauki i patrzeć jak rozkwita.

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani lektorzy, którzy uwielbiają pracę z dziećmi. Uczą przez uśmiech stosując techniki zachęcające do nauki. Ćwiczymy koncentrację i myślenie logiczne, wiedza czeka na horyzoncie, a my zachęcamy aby w tą podróż wyruszyć razem z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *