Branżowa Akademia Nauczania Języków Obcych Language of Change zaistniała na rynku usług edukacyjnych jako pierwsza w Polsce placówka skrojona na miarę potrzeb pracowników i pracodawców różnych sektorów na rynku pracy.

Postanowiliśmy wyjść do Klientów z ofertą, której nie posiadały inne szkoły językowe – oprócz  trzech rodzajów modułów, podzielonych wedle stopnia zaawansowania znajomości języka oraz potrzeb – oferujemy także naukę w podziale na wiele branż (zarządzanie, HR i księgowość, sprzedaż, prawo, planowanie, logistyka i transport, IT, medycyna i nieruchomości, edukacja) oraz język polski dla obcokrajowców. Naszą najnowszą propozycją są też programy nauczania stworzone specjalnie dla oświaty – przedszkoli, żłobków oraz z przeznaczeniem do prowadzania nauczania domowego.

Stanowi to odpowiedź na zapotrzebowanie coraz bardziej dynamicznego rynku pracy, jego zmieniających się uwarunkowań i dostosowanych do tych zmian oczekiwań pracodawców. Takie połączenie przekazywanej wiedzy sprawdza się w dzisiejszych czasach idealnie, tym bardziej, że segment języków specjalistycznych zmienia się szybko, zaś firmy i korporacje o zasięgach międzynarodowych oczekują od pracowników umiejętności praktycznego zastosowania języka w danej branży.

Trudno opisać dziś pod kątem liczb, statystyk i zakresu działania rynek językowych szkół branżowych w Polsce, albowiem większość z nich posiada w ofercie  naukę małej ilości języków lub jedynie jednego  języka, zaś jeszcze ich mniejsza ilość zapewnia kursantom możliwość nauki języka w danej dziedzinie tematycznej. Nie istnieją również określone prawem definicje i regulacje dotyczące kwalifikacji właścicieli i kadry szkół językowych. Dlatego niezmiernie istotne czynniki przy wyborze odpowiedniej dla nas szkoły to rzetelnie skonstruowana oferta, szczegółowa informacja dotycząca sposobu nauczania, umiejętności lektorów poparte udokumentowanym doświadczeniem, referencje, oraz renoma i zaufanie jakim cieszy się dana placówka.

Są to warunki, które nasza Akademia spełnia w najwyższym zakresie, bo podstawą każdej współpracy jest dla nas uczciwość i zaufanie którym cieszymy się wśród Klientów.

Każdego dnia i na każdej lekcji dokładamy wszelkich starań, byście byli Państwo zadowoleni z systematycznie rosnącej wiedzy i poszerzania nowych umiejętności. Promujemy bowiem nie tylko samą korzyść, jaką niesie bycie pracownikiem o najwyższych umiejętnościach lingwistycznych w danej branży, ale i wartości dodane, które można zyskać przy nauce języków obcych. Takie, jak na przykład ćwiczenie pamięci czy wspomaganie procesu podejmowania prawidłowych decyzji.  Kiedy  dokonujemy wyboru, analizując różne scenariusze w obcym języku, jesteśmy mniej podatni na wpływ emocji, niż by to miało miejsce w przypadku języka ojczystego.

Nasza praca jest więc także naszą pasją, a przygotowywanie Klientów do egzaminów, testów, rozmów biznesowych i na wszelkie inne niezbędne okoliczności i sytuacje daje nam ogromną satysfakcję.

Działając w sektorze trudnym, jakim niewątpliwie jest w Polsce sektor usług edukacyjnych,  doskonale wiemy, że aby być godnymi polecenia, nasze wysiłki kierowane na zapewnienie Klientom pełnego profesjonalizmu nie mogą ustawać nawet na chwilę. Zarówno w sferze dopasowywania oferty do potrzeb rynkowych, jak i metodyki pracy, a wszystko to przy indywidualnym i pełnym troski podejściu do każdego Klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *