Dziękujemy za zaufanie!

7 myśli na “Opinie naszych klientów”

  1. Ogromne zwrócenie uwagi na szczegóły i jakość proponowanych usług. Program nauczania uwzględnił wszystkie potrzeby firmy i pozwolił trzem pracownikom na doskonalenie umiejętności językowych (początkowy poziom A2/B1, końcowy B2). Lektor zawsze świetnie przygotowany, pracujący w oparciu o plan, dzięki czemu wszyscy wiedzieli w jaki sposób będziemy pracować i czego możemy się spodziewać. Polecam usługi Branżowej Akademii Nauczania Języków Obcych dla wszystkich, którzy stawiają na profesjonalne usługi, świadczone w świetnej atmosferze.

  2. Indywidualny program nauczania sporządzany wraz z metodykiem i lektorem pozwolił mi w systematyczny sposób wrócić do zawodu. Po długiej przewie (ponad 3 lata) udało się wrócić na poziom B2 w dwa miesiące intensywnych zajęć (3 razy w tygodniu) i dziś swobodnie rozmawiam z klientami. Warto zaznaczyć, że sektor logistyczny jest wciąż rozwijający się i szczególnie słownictwo cały czas się zmienia. Nauczyciele są na bieżąco ze wszystkim, dzięki czemu uczę się aktualnych kwestii.

  3. Nauczyciele języka niemieckiego idealnie przygotowani do zajęć! Znają realia polskich i zagranicznych firm. Mają doświadczenie w pracy w korporacji, dzięki czemu wiedzą, jaka jest jej specyfika. Doszłam z poziomu A2 na B2+ w niecałe 3 miesiące i nadal kontynuuje lekcje. Świetna organizacja zajęć i bardzo ciekawe materiały. Polecam!

  4. Do „Language of Change” trafiłam w wielkim stresie, bo poprzedni nauczyciel zostawił mnie dwa miesiące przed egzaminem certyfikacyjnym. Byłam zrozpaczona, że nie zdążę się przygotować. Razem z metodykiem i lektorem ułożyliśmy plan działania, który zawierał intensywną powtórkę, nadrobienie zaległości i udało się! Wynik powyżej 90%! Zajęcia odbywały się w module PREMIUM, 5 razy w tygodniu przez 2 miesiące. Bez problemu dostosowano do mnie czas i tempo zajęć. W sytuacjach kryzysowych tylko „Language of change”! Oni na prawdę zmienią przyszłość! I w dodatku bez stresu, bo i metodyk i lektor są spokojni i dają poczucie, że wiedzą, co robią! Gorąco polecam!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.